Třída 5. B

8. listopadu 2018

Hana Škrabková

V úterý 13. listopadu v 16:30 hod. se konají třídní schůzky i u nás v 5.B. Rodiče budou mít možnost nahlédnout do opakovacích testů svých dětí, seznámí se s jejich prospěchem a akcemi, které nás čekají.

Projektový den k výročí  100. let republiky

8. listopadu 2018

Hana Škrabková

Ve středu 7. listopadu se na naší škole uskutečnil dlouho plánovaný projekt na téma První republika. Děti v dobových kostýmech pracovaly ve skupinkách a vytvářely si svou Občanskou knížku k výročí 100. let republiky. Prošly v průběhu 10 stanovišti, kde plnily různorodé úkoly, a poté získané informace využily k dotváření své knížky.

V druhé části dne společnými silami zachycovaly průběh a proměny naší vlasti od vzniku První republiky až po současnost. Každá skupina dostala jednu z důležitých etap, kterou prostřednictvím koláže přiblížila ostatním. Touto cestou bych moc ráda poděkovala všem rodičům za pomoc s kostýmy pro děti. Přiložené fotografie jsou dokladem, že to v projektový den všem opravdu moc slušelo.

Celou fotogalerii můžete zhlédnout zde.

Ředitelské volno

19. října 2018

Hana Škrabková

Příští týden dne 26. 10. 2018 je vyhlášené ředitelské volno z důvodu přerušení dodávek elektrické energie. Nebude v provozu ani družina s jídelnou.

Pracovní činnosti

2.října 2018

Hana Škrabková

O hodině PČ jsme vytvářeli ve skupinách zvířata z kaštanů a dalších přírodnin. Některé práce byly opravdu velmi zdařilé.

Celou fotogalerii můžete zhlédnout zde.