Třída 4. B

Plavecký výcvik

26. 3. 2018

Jitka Košvancová

Čtvrtek 19. 4. bude už posledním dnem plaveckého výcviku. Již druhým rokem se během 9 lekcí děti zdokonalovaly v rámci Tv ve skocích do vody, stylech plavání, potápění. Nechybělo ani vodní pólo a různé soutěže.Výcviku se zúčastnili všichny žáci a věřím, že ziskané dovednosti uplatní při letních radovánkách u vody.

22. 3. 2018

Jitka Košvancová

V sobotu 17. 3. se otevřela naše škola pro všechny, kteří se chtěli podívat jak se plhovské děti učí,sportují či tráví volný čas.

V naší třídě proběhla hodina vyuky matematiky (podle prof. Hejného) a anglického jazyka. Děkuji všem žákům, kteří přišli ve svém volném čase ukázat vše, co se už ve čtvrtém ročníku naučili.

Čertoviny očima čtvrťáků

2. 12. 2017

Jitka Košvancová

Přišli čerti - buch, buch, buch !! Všichni se smáli, ale já ne. Musela jsem si přesednout z 1.lavice dál. Když přišel na řadu Vašek, Mikuláš pravil. "Ty jsi mi ale zlobivý klučina!"Čerti ho odnesli za dveře a pomalovaného vrátili zpět. Jo a málem bych zapomněla, nádherní andilci s třpytivou svatozáří zdobili Mikulášův doprovod......                                                                                LAURA

Mikuláš byl strašně hodný. Skoro všechny chválil. Kdo zlobil, toho čerti pomalovali. Vaška dokonce odnesli i za dveře, ale zas ho vrátili.......                                                                  MIREK

Celá třída byla natěšená na Mikuláše. Najednou někdo klepe nebo spíš bouchá. Nastalo úplné ticho a do dveří vstupují Mikuláš, čerti a andělé.......                                                         TEREZKA

Každý dostal malou odměnu a všichni jsme se společně vyfotili s pekelníky a Mikulášem........

HONZA

Celou fotogalerii můžete zhlédnout zde.

Projekt - Happy Kids

26. 10. 2017

Jitka Košvancová

CIRKUS ve škole! ŠKOLA v cirkuse! Takto bychom mohli nazvat velmi zajímavý projekt, kdy po dobu jednoho týdne profesionální artisté vyučovali naše žáky v různých cirkusových disciplínách. Z naší třídy si 9 dětí nalezlo to,co je zajímalo a bavilo. Žáci se naučili novým dovednostem a v závěru týdne zazářili jako skutečné hvězdy manéže.

Také hodina výtvarné výchovy byla věnována vzpomínce na cirkus.

Pravidla naší třídy

15. 9.  2017

Jitka Košvancová

V první polovině měsíce září jsme se zabývali v hodinách OEV třídními pravidly. Společně jsme odsouhlasili nejdůležitějších 8 pravidel, které budeme po celý rok dodržovat -:))

Vyrábění v AJ

24. 10. 2017

Alena Macková

Blíží se nám americký svátek Halloween, a tak děti ze skupiny paní učitelky Mackové vyráběly papírové lucerny. Děti výrobu zvládly pouze dle anglických instrukcí a lucerny zdobí prostory školy.

Celou fotogalerii můžete zhlédnout zde.