Soutěže - Čj, M, Př...

Dějepisné olympiády se zúčastnilo 25 žáků naší školy, nejúspěšnější byli žáci 9.A:

1.místo - Marek Kočnar

2.místo - Aneta Machová

3.místo - Veronika Vítová

Během měsíce ledna proběhlo školní kolo pro žáky 6.-9. tříd v anglickém jazyce. V kategorii I.A byl nejúspěšnější Josef Lukáš ze třídy 6.A, který získal 91% a byl nominován do okresního kola, které se uskutečnilo 8. 2. 2018. V kategorii II.A získala 71% Tereza Lukášová ze třídy 8.A a byla nominována do okresního kola, které se konalo 14. 2. 2018 a Tereza se umístila na 13.místě z celkového počtu 17 soutěžících. Oběma děkujeme za reprezentaci školy.

%MCEPASTEBIN%

Už tradičně se naše škola připojila ke klání v mateřském jazyce. Školního kola se zúčastnili žáci osmých a deváté třídy. Nejlépe se umístila Aneta Machová z 9. A, na druhém místě skončila Anna Hitschfellová z 9. A a o třetí příčku se rozdělila Petra Zítková z 9. A se Šárkou Térovou z 8. B.

V okresním kole olympiády, které se konalo 29. ledna, nás pak reprezentovala Aneta s Aničkou. Oběma děvčatům moc děkujeme za vzornou reprezentaci školy a Anetě zároveň blahopřejeme k pěknému 15. místu.

V soutěži přírodovědných předmětů Přírodovědný klokan 2017 se na prvních místech umístili chlapci 8.A, 8.B, 9.A:

1. Filip Zítko  8.A

2.-3.Tomáš Taufman  8.B