+420 491 427 252    |  Domů   |   Login   |   Pošta   |   Známky

Olympijský víceboj

25. 4. 2017

Renáta Langenbergerová

Sport je bezva. Zažijeme při něm spoustu zážítků, dobrých výsledků, soupeření i legraci. Při olympijském víceboji, jehož disciplíny jsme si vyzkoušeli úplně všichni, tomu nebylo jinak. Fandili a pomáhali jsme si navzájem a snažili se o co nejlepší výkony. Všichni jsme bojovali ze všech sil a jsme na sebe pyšní. Sluníčko nám pomáhalo a zažili jsme příjemné sportovní dopoledne.

17. 2. 2017

Renáta Langenbergerová

Matematiku se učíme trochu jinak. Používáme mnoho pomůcek, které nám pomáhají při početním uvažování. Stavíme stavby z kostiček, počítáme s krokovacím pásem, řešíme hady, součtové trojúhelníky nebo jezdíme autobusem. Moc nás to baví a matematika je pro nás nejoblíbenějším předmětem.

22. 12. 2016

Renáta Langenbergerová

Vůně maminčina cukroví, koledy, dárky, stromeček a vánoční atmosféra nás provázely posledním dnem v tomto roce. Rozdávání dárků, které děti přinesly, bylo nejočekávanějším okamžikem. Každý si odnesl drobné překvapení. Všichni se těšíme na Vánoce doma a na vánoční prázdniny.

Čertoviny

2. 12. 2016

Renáta Langenbergerová

Dnes jsme poprvé zažili čertoviny. Celý den jsme se těšili na ty, kteří nám nahánějí strach a před kým máme respekt. A opravdu přišli. Všichni. Mikuláš, anděl i čerti. Byli jsme tak stateční, že můžeme být na sebe pyšní. Neukápla ani slzička, ale srdíčka bušila o stošest. Někteří byli Mikulášem pochváleni, jiní zase museli slibovat. Všechno jsme zvládli a do toho horoucího pekla se nakonec nikdo nepodívá. Těšíme se zase na příští rok.

Projektový den - Poznáváme se

31. 10. 2016

Renáta Langenbergerová

Náš první projektový den obsahoval prvky osobnostní a etické výchovy a byl zaměřený na poznávání spolužáků v 1. třídě. Využili jsme aktivity k seznámení a sblížení nových kamarádů. Učíme se spolupráci, komunikaci, naslouchání. Vnímáme vše kolem sebe. Zjistili jsme nové věci o svých kamarádech - spolužácích. Poprvé jsme pracovali ve skupinách a společně vytvořili velmi zdařilé obrázky. Práce se nám líbila a máme radost z toho, že jsme dokázali spolupracovat a nehádali se.

Celou fotogalerii můžete zhlédnout zde.

Dopravní hřiště

15. 9. 2016

Renáta Langenbergerová

Celá naše nová třída prvňáčků se zúčastnila bezpečnostní akce na dopravním hřišti, kde se děti seznámily se složkami záchranného integrovaného systému. Dozvěděli jsme se mnoho nových informací a zažili první společné zážitky. Strávili jsme příjemné dopoledne a domů si děti odnesly i drobné odměny.

První den ve škole

1. 9. 2016

Renáta Langenbergerová

Slavnostní úvod školního roku s prvňáčky z 1. A proběhlo za účasti místopředsedy vlády pana Bělobrádka. Přeji všem dětem úspěšné zahájení jejich školní docházky a rodičům pevné nervy a hodně sil. Abychom měly všechny tři strany radost ze své práce a hlavně z úspěchů dětí.

Celou fotogalerii můžete zhlédnout zde

2016 © Copyright Základní škola Náchod - Plhov | Všechna práva vyhrazena | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | Tvorba: GLIPS | Mapa stránek