Třída 1.A

Pasování na čtenáře

7. 6. 2018

Magda Kulovaná

V úterý jsme byli v Městské knihovně v Náchodě rytířem Hronem pasováni na čtenáře. Slavnostní události se kromě rytíře a jeho komtesy zúčastnil i starosta města Náchoda Jan Birke a samozřejmě nechyběli ani rodiče dětí. Každý obdržel pasovací glejt a stal se čtenářem.

HRÁTKY S HAVLOVICKÝM VODNÍKEM

29. 5. 2018

Magda Kulovaná

V pátek jsme si užili prima den. Vydali jsme se do Havlovic za vodníkem. Počasí nám přálo a pohádkové bytosti nás provedly přírodou v Havlovicích. Jeli jsme povozem s koňmi, soutěžili jsme, opékali buřty a nakupovali suvenýry. Užili jsme si to, viz foto.

Akce v týdnu od 21. - 25. května

21. 5. 2018

Magda Kulovaná

V úterý  22. 5. se konají, v 16:30 hodin, schůzky rodičů. Určitě přijďte, je to naše poslední setkání v 1. třídě, těším se.

Ve středu 23. 5. jdem na Kramolnu na divadelní vystoupení, které si připravila místní MŠ.

V pátek 25. 5. jedeme do Havlovic na školní výlet. Bližší informace si řekneme v úterý na schůzkách.

Projektový den - Olympijský víceboj

3. 5. 2018

Magda Kulovaná

V pondělí 30. 4. jsem se celé dopoledne věnovali sportu. Plnili jsme disciplíny Olympijského víceboje - postoj čápa, skok z místa, hod míčem, T-běh, .... . Dopoledne jsme si užili a změřili svoje síly. Odměnou nám bude sportovní diplom na konci školního roku.

Sběr  papíru

11. 4. 2018

Magda Kulovaná

Tradiční jarní sběr papíru proběhne 17. - 18. 4. u školy. Hmotnost papíru zapište dětem do notýsku.

11. 4. 2018

Magda Kulovaná

V úterý 17. 4. se konají konzultační schůzky rodičů. Čas maji děti zapsaný v Diáři.

Těším se na Vás.

Dopoledne otevřených dveří

19. 3. 2018

Magda Kulovaná

V sobotu 17. března se již tradičně konalo Dopoledne otevřených dveří na naší škole. Prvňáčci předvedli rodičům a budoucím prvňáčkům hodinu matematiky. Moc děkuji všem dětem, které přišly a ukázaly nejen svým rodičům, ale i rodičům ostatních, co všechno děláme a že i matematika může být zábava. Ještě jednou moc děkuji.

Konzultační třídní schůzky

3. 1. 2018

Magda Kulovaná

V úterý 9. ledna se konají konzultační třídní schůzky. Přesný čas budou mít děti zapsaný v Diáři. Těším se na hojnou účast, přijďte i s dětmi.

3. 1. 2018

Magda Kulovaná

V pátek jsme se rozloučili vánoční besídkou. Zazpívali jsme si koledy, donesli jsme zvířákům něco na zub, zavzpomínali jsme na některé vánoční zvyky - pouštění skořápek, rozkrajování jablíček a došlo i na dárečky. Prostě jsme si poslední školní den užili!

Návštěva z ???

2. 12. 2017

Magda Kulovaná

V pátek 1. 12. se k nám do 1.A přišla podívat neobvyklá návštěva. Jelikož jsme třída hodných dětí, tak jsme obstáli v plném počtu a těšíme se na vánoční  besídku a vůbec celé adventní období, které nás čeká.

6. 11. 2017

Magda Kulovaná

V úterý 14. 11. se v 16:30 hodin konají třídní schůzky rodičů.

Těším se na Vás, určitě přijďte.

Naši prvňáčci v Náchodském deníku

2. 11. 2017

Sběr papíru ke škole

24. 10. 2017

Magda Kulovaná

6. - 7. listopadu se uskuteční sběr papíru ke škole. Zapište prosím dětem hmotnost papíru do notýsku.

Těším se, že se zapojíme všichni.

12. 9. 2017

Magda Kulovaná

Třídní schůzka se bude konat 26. září v 16:30 hodin.

Určitě prijďte, těším se na Vás.