Třída 7. B

Rodičovské schůzky

13. 11. 2017

Petr Cícha

V úterý 13. listopadu od 17 hodin proběhly rodičovské schůzky ve třídě. S rodiči jsme se věnovali:

• prospěchu a chování žáků
  • žákovské knížce Edookit
  • lyžařskému kurzu na začátku ledna 2018
  • přespávání třídy ve škole

Cirkus Happy Kids

říjen 2017

Petr Cícha

Začátkem října naši třídu společně s celou školou čekal zajímavý projektový týden Cirkus Happy Kids. Celý týden se někteří našim spolužákům věnovali profesionální trenéři a ve čtvrtek 5. října nám představili úžasné vystoupení, na kterém se sami účastnili.

Cyklistický kurz

září 2017

Petr Cícha

Koncem září odjeli sportovci z naší třídy na cyklistický kurz do Havlovic. Celý týden trávili jízdou na kole a sportem.

Třídní pravidla

4. 9. 2017

Petr Cícha

První den ve škole jsme společně vytvořili třídní pravidla, která jsou:

Začátek školního roku

26. 8. 2017

Petr Cícha

Všechny své žáky zdravím v novém školním roce 2017/2018, který začíná v pondělí 4. 9. Ať se Vám daří a učení Vás baví. Pokud máte někdo chuť, rád Vás  v pátek 1. 9. uvidím a můžeme společně vyzdobit naši třídu.

Pondělí 4. 9. bude vypadat následovně: sejdeme se v 8.00 v naší původní třídě s cedulkou VII. B.

S sebou:

• přezůvky
  • svačinu, pití
  • kladky a klíče od šatní skříňky
  • psací potřeby a papír
  • čip na oběd