Třída 3. B

Blíží se Vánoce

13. 12. 2017

Ivana Kábrtová

Pátek 22. 12. je poslední školní den před vánočními prázdninami.Budeme se učit podle rozvrhu první dvě hodiny a potom si ve třídě uděláme vánoční besídku. Prosíme maminky, aby poslaly vzorek vánočního cukroví jako ochutnávku. Každý přinese zabalený dárek v hodnotě 50 Kč do naší vánoční tomboly.

Přeji vám všem klidné a pohodové Vánoce a do nového roku 2018 hodně zdraví, štěstí a radosti z vašich dětí.

Škola v novém roce začne ve středu 3. 1. 2018.

Čertoviny

5. 12. 2017

Ivana Kábrtová

V předvánočním čase třídy 1. stupně očekávají návštěvu Mikuláše s čerty a anděly. Letos k nám přišli v pátek 1. prosince. Většina dívek naší třídy je přivítala v andělském oblečení. Mikuláš připomenul, kdo by se měl zlepšit - hlavně v chování a odměnil nás bonbóny.

Celou fotogalerii můžete zhlédnout zde.

Třídní schůzka

8.11.2017

Ivana Kábrtová

V úterý 14.11.2017 v 16.30 hod. se koná třídní schůzka rodičů.

Tento den jdou děti také od 10.00 hod. do Beránku na představení Pipi dlouhá punčocha.

Cirkus Happy Kids

10. 10. 2017

Ivana Kábrtová

V prvním říjnovém týdnu naše škola žila projektem "Cirkus HAPPY KIDS". Žáci naší školy se mohli zapojit do nacvičování cirkusových disciplín a pak vystupovat v opravdové manéži. Z naší třídy se účastnilo 8 dětí. Měli jsme 4 fakíry, 3 akrobatky a 1 chodkyni po laně.

Děkuji všem vystupujícím, kteří za tři dny nacvičili pod vedením cirkusových učitelů překrásný program.

Celou fotogalerii můžete zhlédnout zde