Pedagogický sbor

Vedení školy

   
Honzů Vladimír ředitel Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Olejáková Martina zástupce ředitele    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

1. stupeň

   
Dostálová Renata 1. A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Pavlištová Hana  2. A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     
Košvancová Jitka  2. B   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     
Vojtěchová Magda 3. A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Vítková Irena 3. B Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Langenbergerová Renáta 4. A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Fléglová Jana 4. B Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Škrabková Hana 5. A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Kábrtová Ivana  5. B Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Smrček Jaroslav   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

2. stupeň

   
Králíčková Naďa 6. A, D, Rv, Rj Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Adamcová Michaela 6. B, M, Inf Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Macková Rosová Alena   7. A, Aj, Z Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
Havlenová Stanislava 7. B, Ch, F Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Línková Jana 8. A, Čj, D Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Hovádková Monika 8. B, Aj, Př, Pč Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Horáková Petra 8. C, Čj, D, Tv Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Horák David 9. A, Tv, Ov, Pč Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Cícha Petr 9. B, M, F Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Drtinová Hana Aj, Čj Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Štěpán Jaroslav Tv , Z Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Nováková Lokvencová Petra Tv, Nj, Vv Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Hrušková Hana
Ch, Př, Aj Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Nováková Ilona Nj, Pč, Vv, Hv Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Soldánová Ivana
Aj, Rj Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Kolářová Adriana Tv, Př Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Janáček Luděk Hv, Vo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Školní družina a klub

   
Rýdlová Věra vedoucí vychovatelka Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mlezivová Karla vychovatelka Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Vrátná Lenka vychovatelka Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Karlová Eva                    Pavlovičová Jaroslava        Kuťáková Gabriela

vychovatelka            vychovatelka                asistentka

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Asistentky

   
Flousková Kateřina    
Kaválková Jana    
Pozděnová Alena    
Mertlíková Terezie
   
Kohnheiserová Michaela    
Plachá Andrea    
Kosinková Simona    
Větrníková Monika    
Kolínská Iveta    
Matoulková Eliška    
Beranová Gabriela    
Horáková Bára    
%MCEPASTEBIN%