Třída 8. B

Vánoční besídka 8. B

21. prosince 2018

Petr Cícha

Ve středu 19. prosince půjdeme s druhým stupněm na filmové představení, v pátek 21. prosince budeme trávit poslední tři hodiny vyučování společně při zpěvu vánočních koled a ochutnávání cukroví, při předávání dárečků. Součástí pátečního dne bude i exkurze Betléma v Náchodském kostele s povídáním.

tabule

Projektový den - První republika

7. listopad 2018

Petr Cícha

Ve středu 7. listopadu jsme se vrátili takřka 100 let nazpět v historii a prožili si den v kůži našich prababiček a pradědečků ve školních škamnách. Samozřejmostí bylo dobové oblečení, které nikdo z nás nepodcenil. Od rána se nám věnovali kantoři v projektových dílnách zaměřených různými předměty, přez přírodozpyt a lučbu, dějepravu, jazykozpyt a občanskou nauku občana nového státu. V závěrečné reflexi jsme snad všichni tuto návštěvu kvitovali s nadšením, nicméně o to více jsme docenili výdobytky moderní doby.

Celou fotogalerii můžete zhlédnout zde.

Cyklistický kurz

září 2018

Petr Cícha

Sportovní část naší třídy si užila cyklistický kurz v Havlovicích. Zkraje kurzu s námi byli učitelé Horák, Štěpán a Machová, v prostřed týdne nahradil paní učitelku náš třídní, pan učitel Cícha. Objezdili jsme celé šíré okolí, včetně celodenního výletu, zasportovali si ve skvělém zázemí Havlovic, užili si společné chvíle. Příští rok to opět bude stát za to.

Začátek školního roku

1. 9. 2018

Petr Cícha

Všechny své žáky zdravím v novém školním roce 2018/2019, který začíná v pondělí 3. 9. Ať se Vám daří a učení Vás baví. Pokud máte někdo chuť, rád Vás  v pátek 31. 8. uvidím a můžeme společně vyzdobit naši třídu.

Pondělí 3. 9. bude vypadat následovně: sejdeme se v 8.00 v naší původní třídě s cedulkou VIII. B.

S sebou:

• přezůvky
  • svačinu, pití
  • kladky a klíče od šatní skříňky
  • psací potřeby a papír
  • čip na oběd