Třída 8. B

baketbal dívek

únor 2020

Adriana Kolářová

Celou fotogalerii můžete zhlédnout zde.

LYŽAŘSKÝ KURZ V DEŠTNÉM V ORLICKÝCH HORÁCH

20.2.2020

Monika Hovádková

Na již třetí lyžařský kurz do Deštného v Orlických horách jsme odjeli v sobotu 18. ledna 2020. Kvůli špatným sněhovým podmínkám jsme si s sebou zabalili jen sjezdové lyže. Ubytováni jsme byli na chatě Anička. V neděli ráno jsme vyrazili na sjezdovky, na kterých jsme strávili každé dopoledne a odpoledne kromě úterka.

V pondělí po večeři jsme šli do půjčovny pro běžky. V úterý jsme po obědě vyrazili k autobusu a jeli směr Masarykova chata. Na běžkách jsme jeli na Velkou Deštnou, kde jsme se vyfotili u nové rozhledny.

Asi náš nejlepší zážitek z tohoto dne byl, když někteří z nás sjížděli na běžkách sjezdovku. Jen Týnka a Max si sjezdovku užili v kabině rolby. Další dny jsme opět celé strávili na sjezdovkách.

Ve středu po večeři jsme navštívili Kozí chlívek, kde jsme si dali např. vynikající čaj nebo čokoládu. Bohužel devět z nás muselo z lyžařského kurzu kvůli nemoci odjet. Myslím si, že se lyžák navzdory sněhovým podmínkám a nemocem vydařil.

Elen Zlámalová, 8. B

Komentáře spolužáků:

Ondra F.: „V pokoji pro pět nás bylo sedm, poslední den již jen dva odolní – já a Patrik.“

Ondra K.: „Již druhý den po příjezdu na lyžák nás přijel zachránit můj taťka a opravil mnou a Michalem J. rozbité postele. Díky, tati!.“

Nikola H.: „Po příchodu z toalety mě překvapil osolený, opepřený a octový čaj. Děkuji, spolužáci!“

Kačka K.: „Nejlepší taneční party na pokoji…..vy víte J.“

Michal J.: „Nejlepší zážitek bylo sjet sjezdovku po zadku.“

Zpráva pro Maxe: „Maxi, nezapomeň se hlásit o kydání koz v Kozím chlívku. A připomeň jim, že jsi PRAŽÁK :) .“

CYKLISTICKÝ KURZ 8. B

Monika Hovádková

Ve škole jsme se ani pořádně neohřáli a už jsme vyrazili na cyklistický kurz do námi oblíbených Havlovic. Do Havlovic jsme dorazili již po třetí a tentokrát se sportovci z devátých tříd, paní učitelkou Lokvencovou Novákovou a pány učiteli Horákem a Cíchou.

Podívejme se na kurz očima našich osmáků Elen, Péti, Dana, Aničky, Michala S. a Kuby.

V neděli 8. 9. jsme vyjeli na cyklisťák. Cesta utekla rychle a už jsme byli v Havlovicích. Ubytovali jsme se na ubytovně a šli na večeři.

V pondělí nám počasí moc nepřálo. Místo dopoledního výjezdu jsme hráli společenské hry. Odpoledne jsme vyjeli na kola.

V úterý vyjeli zase na kola a ve středu jsme měli sportovní den. Jeli jsme závody na koloběžkách. Poté jsme měli na výběr z několika sportů.

Často jsme do k areálu chodili přes řeku a našemu spolužákovi Kubovi spadly do řeky boty.

Ve čtvrtek v 9 hodin jsme vyjeli na celodenní výlet do Jestřebích hor.“

Elen se zeptala několika spolužáků na otázku „Jak se ti líbilo na cyklisťáku?“

Míša A.: „Moc se mi to líbilo, ale vadí mi, že je pan učitel Horák lepší houbař než já.“

Káťa K.: „Užila jsem si to tak, že to nedokážu popsat.“

Marek M. byl velmi výřečný J a pronesl: „Super“

Zuzka M. „Cyklisťák se mi líbil. Na pokoji byla sranda. Výlety na kole se mi líbily, obzvlášť celodenní výlet.“

Ráda bych jen na závěr doplnila, že velmi děkuji kolegům učitelům za spolupráci a především všem dětem za prima pár dní nejen na kolech J. Těším se na příště,