Třída 8. B

CYKLISTICKÝ KURZ 8. B

Monika Hovádková

Ve škole jsme se ani pořádně neohřáli a už jsme vyrazili na cyklistický kurz do námi oblíbených Havlovic. Do Havlovic jsme dorazili již po třetí a tentokrát se sportovci z devátých tříd, paní učitelkou Lokvencovou Novákovou a pány učiteli Horákem a Cíchou.

Podívejme se na kurz očima našich osmáků Elen, Péti, Dana, Aničky, Michala S. a Kuby.

V neděli 8. 9. jsme vyjeli na cyklisťák. Cesta utekla rychle a už jsme byli v Havlovicích. Ubytovali jsme se na ubytovně a šli na večeři.

V pondělí nám počasí moc nepřálo. Místo dopoledního výjezdu jsme hráli společenské hry. Odpoledne jsme vyjeli na kola.

V úterý vyjeli zase na kola a ve středu jsme měli sportovní den. Jeli jsme závody na koloběžkách. Poté jsme měli na výběr z několika sportů.

Často jsme do k areálu chodili přes řeku a našemu spolužákovi Kubovi spadly do řeky boty.

Ve čtvrtek v 9 hodin jsme vyjeli na celodenní výlet do Jestřebích hor.“

Elen se zeptala několika spolužáků na otázku „Jak se ti líbilo na cyklisťáku?“

Míša A.: „Moc se mi to líbilo, ale vadí mi, že je pan učitel Horák lepší houbař než já.“

Káťa K.: „Užila jsem si to tak, že to nedokážu popsat.“

Marek M. byl velmi výřečný J a pronesl: „Super“

Zuzka M. „Cyklisťák se mi líbil. Na pokoji byla sranda. Výlety na kole se mi líbily, obzvlášť celodenní výlet.“

Ráda bych jen na závěr doplnila, že velmi děkuji kolegům učitelům za spolupráci a především všem dětem za prima pár dní nejen na kolech J. Těším se na příště,

Monika Hovádková