Třída 6. B

Lyžařský kurz v Deštném v Orlických horách

23. 1. 2018

Monika Hovádková

Od neděle 7. ledna do soboty 13. ledna jsme spolu se 7.A a 7.B vyrazili na lyžařský kurz. Vedoucím kurzu byl náš veselý pan učitel Horák a spolu s p. uč. Štěpánem, p. uč. Hovádkovou a p. vychovatelkou Pavlovičovou jsme se rozhodli užít si kurz i když počasí nám úplně nepřálo.

Na chatě Deštná se nám starali o plná bříška velmi vzorně a tak jsme měli dostatek energie na svahu i na běžkách a ani po večerech nám energie nechyběla.

Ve středu jsme si na chvilku od lyží odpočinuli a vyrazili na Šerlich hledat sníh a našli :). Celou cestu z Masarykovy chaty do Deštné nám sypalo, takže jsme si konečně užili sněhu.

Děti za týden udělaly pokroky nejen na lyžích, ale také se blíže poznaly a věřím, že mají na co vzpomínat.

Za sebe bych ráda poděkovala kolegům za trpělivost a předávání zkušeností a dětem za trpělivost a přijímání zkušeností ;). Jsem ráda, že se kurz obešel bez zranění a že jsme měli příležitost poznat se i jinak než ve škole.

Horám zdar a již teď se těším na další výlety.

Celou fotogalerii můžete zhlédnout zde

Vánoce v 6.B

22. 12. 2017

Monika Hovádková

V pátek 22. prosince slavila třída 6. B první společné Vánoce. Po snídani s čajem a vánočkou jsme se vydali do kostela Sv. Vavřince. V kostele jsme se dověděli zajímavé informace o náchodském Betlému, o historii Vánoc a na závěr jsme si zazpívali koledy. Cestou zpět do školy jsme si prohlédli Betlém na náměstí a náchodský vánoční strom.

Po návratu jsme si rozdali dárky, ochutnali cukroví, krájeli jablíčka, pouštěli svíčky a bavili se u programu, který si připravili někteří z nás. 

Děkuji všem ze 6.B za příjemný den a přeji všem nejen klidné Vánoce, ale i nový rok, ať se nám všem daří tak, jak si ze srdce přejeme.

Celou fotogalerii můžete zhlédnout zde

 Třídní pravidla

4. 9. 2017

Monika Hovádková

My jsme 6.B

Máme svoje sny

Každý má právo říci svůj názor

Hlásíme se o slovo

Usmíváme se

Mluví vždy jen jeden

Mluvíme slušně a pravdu

Udržujeme pořádek

Jsme kamarádi a pomáháme si

Respektujeme se

Plníme si svá přání