Třída 2. A

Konzultační schůzky

4.1.2018

Renáta Langenbergerová

Konzultační schůzky se konají 9. 1. 2018 od 15,00 - 17,00 hod. Časový rozpis mají děti zapsán v Úkolníčku. Prosím vás, o zaškrtnutí vámi vybraného termínu. Těším se na vás.

Vzpomínka na Vánoce

4.1.2018

Renáta Langenbergerová

Při veselém fotografování jsme společně zavzpomínali na prožité Vánoce. Přinesli jsme si svůj oblíbený dárek, který jsme využili v hodině ČJ, kdy jsme se poprvé pustili do slohového úkolu - popis. Povídali si o prožitých Vánocích, Silvestru, o dárcích i o vánočním sportování. Jen je škoda, že všechno tak strašně rychle uteče.

Novoroční přání

3.1.2018

Milí rodiče,

přeji vám všem, aby takových milých rodinných chvil, které prožíváme o Vánocích, ve vašem životě přibývalo ve zdraví i v tomto novém roce.

Čerti

1.12.2017

Renáta Langenbergerová

I letos nás ve třídě navštívila mikulášská družina. Mikuláš spolu s čerty a andělem pochválil hodné děti a těm ostatním, kterým se občas něco nepovede, domluvil. Všichni jsme byli stateční, ale některým se přece jen trochu klepala brada. Slíbili jsme všechno a doufáme, že se nám to podaří v dalším roce splnit a dodržet.

Celou fotogalerii můžete zhlédnout zde.

Cirkus

2.10. 2017

Renáta Langenbergerová

V prvním říjnovém týdnu se naše škola zapojila do projektu Cirkus Happy Kids. V šapitó nám bylo cirkusovými umělci předvedeno hodinové představení. Díky tomuto představení se do tohoto projektu přihlásily i tři děti z naší třídy. Staly se na několik dní kouzelníky a učily se černé divadlo. Ve čtvrtek jsme pak navštívili jejich představení přímo v cirkusu. Fandili jsme jim a tleskali a byli jsme na ně pyšní.

Celou fotogalerii můžete zhlédnout zde.

Pravidla třídy

29.9.2017

Renáta Langenbergerová

1. Chovám se slušně a ohleduplně.
  2. Při hodině nevyrušuji a jsem pozorný/á.
  3. Mám včas přichystané věci.
  4. Po zvonění jsem na svém místě.
  5. Plním povinnosti služby.