Třída 2. A

Projektový den

13. listopadu 2019

Hana Pavlištová

Ve středu 13. listopadu se v celé naší škole žáci věnovali svým projektům.

Druhé třídy pracovaly v duchu pohádek o Machovi a Šebestové.

Činnosti jsme propojili jazykové, výtvarné, postřehové. Nechybělo ani čtení a zhlédnutí pohádek.

Při práci ve skupinkách se děti učí spolupracovat a hravou formou získávají nové zkušenosti.

Celou fotogalerii můžete zhlédnout zde

Sběr papíru a recyklohraní

25. října 2019

Hana Pavlištová

Ve dnech 14. a 15. října proběhl v naší škole už tradiční sběr starého papíru.

Naše třída přinesla celkem 1042 kg papíru. Všem, kteří se sběru zúčastnili a přinesli nebo přivezli sběr, moc děkujeme.

V letošním roce stále probíhá sběr plastových víček, baterií. I za tento sběr děkujeme.

Nový školní rok

25. října 2019

Hana Pavlištová

Školní rok 2019 - 2020 se už rozjel na plné obrátky.

Na začátku září jsme si při hodinách OEV vytvořili třídní pravidla, která chceme dodržovat, aby nám všem bylo fajn a dobře se nám pracovalo.

Při hodinách prohlubujeme znalosti z první třídy a k nim přidáváme nové. Pracujeme společně, ve skupinách, ve dvojicích i samostatně, aby práce byla pro děti zajímavější a zábavnější. Někdy je spolupráce náročná, ale všichni se to po nějakém čase určitě naučí.

Přeji všem, aby celý školní rok proběhl úspěšně a s úsměvem.

Celou fotogalerii můžete zhlédnout zde