Třída 6. A

Prosincové akce v naší třídě

4. 1. 2018

Jana Línková

Prosinec v naší třídě byl prodchnut těšením se na Vánoce. Advent jsme si připomínali každotýdenním posezením a povídáním u adventního věnce a pálením svíček. Navštívil nás také Mikuláš. Čerti nás trochu potrápili, ale užili jsme si s nimi i legraci. Poslední školní den před Vánoci jsme si uspořádali malou besídku. Po příjemné procházce na zámek jsme nepohrdli teplým čajem a cukrovím. A pak už nás čekal stromeček a pod ním kupa dárků:-)

Celou fotogalerii můžete zhlédnout zde

Adaptační pobyt v Broumově

30. 10. 2017

Jana Línková

V první půlce října jsme strávili tři společné dny v příjemném prostředí broumovského kláštera. Program jsme měli nabitý, počasí nám přálo, co víc si přát. A tak jsme si zahráli na filmaře - zkusili si práci s kamerami a pokusili se natočit své první krátké "filmy", toulali jsme se nádhernou podzimní přírodou v okolí Hvězdy, pozorovali jsme dalekohledy ale i pod lupou obyvatele místních lesů, soutěžili jsme, tvořili ve skupinách, povídali si a smáli se, hráli jsme na nástroje, zpívali a tančili, ale hlavně jsme se více poznali. Troufáme si říci, že už teď, na počátku šesté třídy, jsme kamarádi!

Celou fotogalerii můžete zhlédnout zde.

Pravidla naší třídy

2.10. 2017

Jana Línková

Hned první den školy a následně při hodinách etické výchovy jsme se bavili o pravidlech, která by mohla pro letošní školní rok platit v naší třídě. Nakonec se nám nejvíce líbila tato:

1. Jsme kamarádi.
  2. Říkáme si jménem.