Třída 2.B

Podzimní vycházka

20. 10. 2017

Jana Fléglová

Krásný slunečný pátek nás vylákal na procházku do podzimní přírody spojenou s výukou prvouky. Poznávali jsme stromy, listy, plody stromů, pozorovali krásu podzimu – zbarvení listů. Zašli jsme se podívat k zámku do aleje i na medvědy. Zbyl nám i krátký čas na hru v lese a hledání hub.

Celou fotogalerii můžete zhlédnout zde.

Výroba dýní

17. 10. 2017

Jana Fléglová

Na základě dárku od paní Hanušové, která nám do třídy věnovala dýni, jsme se při hodině pracovních činností pustili do výroby dýní z proužků papírů. Pro některé děti bylo obtížnější dýni spojit pomocí provázku, ale nakonec se to všem i s pomocí kamarádů povedlo. No, posuďte sami.

Cirkus

10. 10. 2017

Jana Fléglová

V prvním říjnovém týdnu se naše škola zapojila do projektu Cirkus Happy Kids. Z naší třídy se do projektu zapojilo 7 dětí. Každý z nich si vybral disciplínu, o kterou měl zájem. Někteří naši žáci si zvolili černé divadlo, děvčata si vybrala chůzi po laně a akrobacii. Všechny děti nácvik i generálku zvládly a odměnou za jejich vystoupení byl potlesk všech návštěvníků cirkusového představení z řad jejich rodičů, příbuzných a blízkých.

Celou fotogalerii můžete zhlédnout zde.

Třídní pravidla

10. 10. 2017

Jana Fléglová

V hodinách OEV jsme si na začátku měsíce září tvořili s dětmi třídní pravidla, která se budeme snažit dodržovat a která by nám měla zpříjemnit každodenní život ve třídě.