Sportovní soutěže

Ve čtvrtek 27. 2. 2020 se v Jaroměři konaly dva okresní turnaje dívek v basketbalu. Naši školu reprezentovaly dívky z 8. a 9. tříd v kategorii D IV a dívky z 6. a 7. tříd v kategorii D III.

Starší dívky bojovaly statečně. Zápasy byly vyrovnané. Nakonec se umístily na krásném druhém místě.

Dívky z 6. a 7. tříd nastoupily do utkání v plném nasazení, soupeřky porazily a turnaj jednoznačně vyhrály. Svou výhrou si zajistily postup do krajského kola, které se bude konat v Jičíně.

Všem dívkám, které naši školu reprezentovaly, děkujeme a mladším přejeme hodně štěstí v krajském kole!

V úterý 5. listopadu se dívky 6. a 7. tříd zúčastnily okresního kola soutěže ve florbalu v Polici nad Metují. Bojovaly statečně a v konkurenci devíti týmů skončily na krásném třetím místě.

Gratulujeme a děkujeme!

Dne 24.10 2019 se uskutečnil XXI. Ročník Běhu do zámeckých schodů, který pořádá Déčko Náchod.