Tradiční akce školy

Už asi nikde nenajdeme zapsané, ve ketrém roce poprvé v naší škole vyrazily do tříd mikulášské skupiny, aby „vychovávaly“ zejména děti na prvním stupni školy.

I letos, ve středu 5. prosince, se během jedné hodiny stali z deseti dívek a kluků devátých tříd nadpozemské bytosti. Dvě mikulášské družiny obešly během dopoledne většinu tříd, tam chválili, kárali, bavili, odměňovali.

Dne 7. 11. proběhl na plhovské škole projektový den na téma - 1. republika. Celá škola měla za úkol přijít v dobovém oblečení, tzn. dívky v sukních do půli lýtek ozdobené šperky a kluci v košilích, vestičkách a kloboucích.

Na konci září se naše třída vydala do Deštného v Orlických horách na seznamovací pobyt.20180925 110627

V úterý 2.října 2018 se na dopravním hřišti v Bělovsi uskutečnil 14. ročník dopravní soutěže cyklistů Pohár starostů.

1.-3.10 2018 Chata Anička, Deštné v Orlických horách

Dne 1. října jsme vyrazili do Orlických hor, kde jsme se měli jako třída lépe poznat.

6bseznamovak