Třída 4. A

Sběr starého papíru

Hana Pavlištová

Ve dnech 17. a 18. dubna proběhl sběr papíru. Naše třída přinesla celkem 710 kg. Všem, kteří přinesli papír, děkujeme.

Jarní výstava

Hana Pavlištová

V úterý 24. 4. jsme se byli podívat na jarní výstavu ve vestibulu náchodské knihovny.

Poslední plavání

Hana Pavlištová

19. dubna jsme měli závěrečnou hodinu plaveckého výcviku. Děti předvedly co se naučily a zazávodily si.

Od pondělí 23. 4. se mění rozvrh hodin.

23. 3. 2018

Hana Pavlištová

Dne 17. 3. 2018 proběhl v naší škole "Den otevřených dveří" a několik dětí z naší třídy se zúčastnilo výuky a korfbalového turnaje. Těmto dětem i jejich rodičům děkuji.

Celou fotogalerii můžete zhlédnout zde

Plavecký výcvik

23. 3. 2018

Hana Pavlištová

Ve čtvrtek 8. 2. 2018 jsme zahájili plavecký výcvik. Absolvujeme 9 lekcí, poslední lekce bude 19. 4. 2018. Děti už mají za sebou několik hodin výuky i vodní polo.

Celou fotogalerii můžete zhlédnout zde

Divadlo

14. 11. 2017

Hana Pavlištová

V úterý 14. listopadu půjdeme do divadla na představení  "Pipi dlouhá punčocha".

Ciskus "HAPPY KIDS"

2. - 6. 10. 2017

Hana Pavlištová

V prvním říjnovém týdnu proběhl v naší škole projekt Cirkus. Z naší třídy se zúčastnilo nácviku a  potom vystupovalo 11 žáků. Každý si mohl vybrat disciplínu, ve které se bude cítit nejlépe. Všichni nácvik zvládli bez problémů a vystoupení se všem povedlo. I přes hodně deštivé počasí se nám cirkusový týden moc líbil.

Poslední den cirkusového týdne jsme si o cirkusovém životě i popovídali.

Celou fotogalerii můžete zhlédnout zde.

Vyrábění v AJ

24. 10. 2017

Alena Macková

Blíží se nám americký svátek Halloween, a tak děti ze skupiny paní učitelky Mackové vyráběly papírové lucerny. Děti výrobu zvládly pouze dle anglických instrukcí a lucerny zdobí prostory školy.

Celou fotogalerii můžete zhlédnout zde.

Třídní pravidla

4. 9. 2017

Hana Pavlištová

První den školy jsme společně tvořili třídní pravidla, která jsou:

JSME KAMARÁDI

NASLOUCHÁME SI