Třída 4. A

Častolovice

12. 6. 2018

Hana Pavlištová

Konec školního roku se rychle přiblížil i doba výletů je za námi. 12. června jsme vyjeli na zámek do Častolovic. Prohlédli jsme si zámek, oboru i zoopark. V zahradách zámku pro nás připravili malý program. Děti střílely z kuše, chodily po laně a viděly i kejklíře. I když ráno počasí nebylo moc příznivé, nezmokli jsme i sluníčko se nám ukázalo. Byl to opět krásný den.

Projektování v AJ

28. 5. 2018

Alena Macková

Žáci ze skupiny paní učitelky Mackové se při angličtině věnovali vyrábění své vlastní zoologické zahrady. A úkol to nebyl jednoduchý. Nejen že bylo důležité správně umístit jednotlivá zvířata a jejich výběhy, ale také vymyslet cestu pro návštěvníky, pokladnu a obchod se zmrzlinou. Všem dětem se zoologická zahrada moc povedla. Naučili jsme se pojmenovat ne příliš známá zvířata a také jsme si procvičili, jak pracovat na internetu se slovníčkem.

15. 5. 2018

Hana Pavlištová

Dne 3. května jsme vyrazili na exkurzi do Prahy. Pro někoho byla už jízda vlakem docela zážitkem. V Praze jsme prošli některá místa a prohlédli si památky a zajímavosti, o kterých jsme mluvili v hodinách vlastivědy. Počasí nám přálo, nikdo se neztratil. Byl to pěkný den.

Olympijský víceboj

15. 5. 2018

Hana Pavlištová

30. dubna proběhlo v naší škole tradiční měření sil v Sazka olympijském víceboji. Všechny děti z 1. stupně prošly několika disciplínami a jejich výkony byly zaznamenány. Děti si zasportovali a snad i pobavily. Všem dětem, které se zúčastnily, patří pochvala.

Sběr starého papíru

Hana Pavlištová

Ve dnech 17. a 18. dubna proběhl sběr papíru. Naše třída přinesla celkem 710 kg. Všem, kteří přinesli papír, děkujeme.

Jarní výstava

Hana Pavlištová

V úterý 24. 4. jsme se byli podívat na jarní výstavu ve vestibulu náchodské knihovny.

Poslední plavání

Hana Pavlištová

19. dubna jsme měli závěrečnou hodinu plaveckého výcviku. Děti předvedly co se naučily a zazávodily si.

Od pondělí 23. 4. se mění rozvrh hodin.

23. 3. 2018

Hana Pavlištová

Dne 17. 3. 2018 proběhl v naší škole "Den otevřených dveří" a několik dětí z naší třídy se zúčastnilo výuky a korfbalového turnaje. Těmto dětem i jejich rodičům děkuji.

Plavecký výcvik

23. 3. 2018

Hana Pavlištová

Ve čtvrtek 8. 2. 2018 jsme zahájili plavecký výcvik. Absolvujeme 9 lekcí, poslední lekce bude 19. 4. 2018. Děti už mají za sebou několik hodin výuky i vodní polo.

Divadlo

14. 11. 2017

Hana Pavlištová

V úterý 14. listopadu půjdeme do divadla na představení  "Pipi dlouhá punčocha".

Ciskus "HAPPY KIDS"

2. - 6. 10. 2017

Hana Pavlištová

V prvním říjnovém týdnu proběhl v naší škole projekt Cirkus. Z naší třídy se zúčastnilo nácviku a  potom vystupovalo 11 žáků. Každý si mohl vybrat disciplínu, ve které se bude cítit nejlépe. Všichni nácvik zvládli bez problémů a vystoupení se všem povedlo. I přes hodně deštivé počasí se nám cirkusový týden moc líbil.

Poslední den cirkusového týdne jsme si o cirkusovém životě i popovídali.

Celou fotogalerii můžete zhlédnout zde.

Vyrábění v AJ

24. 10. 2017

Alena Macková

Blíží se nám americký svátek Halloween, a tak děti ze skupiny paní učitelky Mackové vyráběly papírové lucerny. Děti výrobu zvládly pouze dle anglických instrukcí a lucerny zdobí prostory školy.

Celou fotogalerii můžete zhlédnout zde.

Třídní pravidla

4. 9. 2017

Hana Pavlištová

První den školy jsme společně tvořili třídní pravidla, která jsou:

JSME KAMARÁDI

NASLOUCHÁME SI