Vážení rodiče,

dovolte si stručně se představit. Jmenuji se Markéta Vyšatová. V oboru pedagogicko - psychologického poradenství pracuji od roku 2013.

Od září 2017 působím na vaší škole jako školní psycholožka. Budu ráda, pokud se na mě obrátíte v jakékoliv situaci, kterou považujete pro Vaše dítě za tíživou. Přivítám, pokud se zapojíte do spolupráce při řešení výchovných, výukových nebo vztahových problémů Vašeho dítěte. Jsem pro Vás i Vaše děti k dispozici každou středu a čtvrtek od 8 do 13 hodin, případně po předchozí domluvě v budově Městského úřadu, Palachova 1303.

Milí žáci,

vy se na mě můžete obrátit ve chvíli, kdy vás trápí neshody s kamarády, sourozenci, rodiči, špatné známky,nebo je zkrátka něco, o čem si potřebujete s někým promluvit. Přijít za mnou můžete každou středu a čtvrtek do kanceláře výchovné poradkyně (vedle ředitelny), nebo si schůzku domluvit přes kteréhokoliv vyučujícího.

Kontaktní informace:

Markéta Vyšatová