+420 491 427 252    |  Domů   |   Login   |   Pošta   |   Známky

Vážení rodiče,

dovolte mi na úvod stručně říct několik slov o sobě. Jmenuji se Viktoria Maixnerová. V oboru psychologie působím od roku 2003. Sedm let jsem pracovala ve Středisku výchovné péče pro děti a mládež v Polici nad Metují. Absolvovala jsem psychoterapeutický výcvik zaměřený na terapeutickou práci s párem a rodinou – Systemická terapie.

Od února 2016 působím ve vaší škole jako školní psycholožka. Vřele přivítám zájem vás, rodičů, kteří se zapojí do spolupráce při řešení výukových, výchovných nebo vztahových problémů u vašich dětí. Zde bych chtěla zdůraznit, že problémy nebo obtíže, které dítě potkávají, ať už ve školním prostředí nebo mimo něj, nejsou součástí osobnosti dítěte, nýbrž určitý způsob řešení, které se v daný okamžik nabídlo, avšak v průběhu času se neosvědčilo. Určitě z vlastní zkušenosti víte, že každá životní situace nabízí několik možností řešení. Důležité je získání nového náhledu na věc. Společně můžeme objevit skrytý potenciál vašeho dítěte, který mu pomůže se s problémem „rozloučit“. V každém případě, vážení rodiče, volba je vždy na vás a vašem dítěti.

Vy, milí žáci, se na mne můžete obrátit v okamžiku když:

> máte pocit, že se vám nedaří v učení

• objevují se problémy ve vztazích se spolužáky
  • vznikají neshody s rodiči nebo s učiteli
  • nejste rozhodnutí o dalším studiu a volbě povolání
  • potřebujete se podělit se svými starostmi

Další podrobné informace o činnosti školního psychologa ve škole najdete v odkaze „Působení školního psychologa“.

Samozřejmě všechna setkání osobního charakteru budou probíhat v důvěrném prostředí, v souladu s etickým kodexem školního psychologa.

Těším se na spolupráci!!!

Kontaktní informace:

Viktoria Maixnerová

Telefon: 491 405 438, mobil: 739 548 970

2016 © Copyright Základní škola Náchod - Plhov | Všechna práva vyhrazena | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | Tvorba: GLIPS | Mapa stránek