Třída 1. B

5. 12. 2018

Kdo to klepe?

Bílý pán.

Kde se vzal, tu se vzal,

Mikuláš ve třídě stál.

V ruce velkou berličku,

na hlavě měl čepičku.

Z bílých vousů teplý šál,

a s námi si povídal.

Čertíka se nebojíme, protože mi  nezlobíme.

Když tak jenom trošinku tatínka a maminku, (někdy i paní učitelku -:)) )

Během Mikulášovy návštěvy zazněla spousta krásných básniček i slibů o lepším chování. Nakonec byli všichni obdarováni sladkou odměnou a krabičkou s překvapením.

Celou fotogalerii můžete zhlédnout zde.

Projektový den PŘEDÁVÁNÍ SLABIKÁŘE

28. 11. 2018

Jitka Košvancová

Naši prvňáčci úspěšně zvládli nástup do školy. V průběhu tří měsíců splnili všechny úkoly v Živé abecedě a nastal čas pro jejich první SLABIKÁŘ.

Ráno děti čekal dopis z Knižního světa od skřítka Čítálka, který jim uložil úkoly. Během hravého dopoledne prokázaly své dovednosti ve čtení slabik, slov i jednoduchých vět. Odměnou za práci se jim stal balíček plný SLABIKÁŘŮ. Nadšeně se daly do prohlížení a některé i do čtení.

Přeji všem prvňáčkům, aby také tak hravě zvládli i celý Slabikář.....

Celou fotogalerii můžete zhlédnout zde

Sběr papíru

26. 9. 2018

Jitka Košvancová

Ve dnech 9. a 10. října (úterý, středa) proběhne sběr papíru ke škole.

Po celý školní rok sbíráme plastová víčka, baterie a elektroodpad.

Do žákovského diáře dětem zapište hmotnost papíru či množství dalších sbíraných recyklovatelných odpadů.     Předem děkuji.

My jsme žáci 1.B

24. 9. 2018

Jitka Košvancová

Proč se všichni tak usmívají?

Vyučování končí a odcházíme do školní jídelny na oběd.

Naše třídní pravidla

24. 9. 2018

Jitka Košvancová

Před třemi týdny zasedli žáci 1.B  poprvé do školních lavic. Dnes už se všichni dobře známe, a tak jsme zkusili  společně sestavit třídní pravidla, která v průběhu školního roku budeme dodržovat, aby se nám všem dobře pracovalo a cítili jsme se ve třídě co nejlépe.

3. 9. 2018

Jitka Košvancová

V úterý 11. 9. v 16:30 hodin se konají třídní schůzky. Vybíráme 600 Kč na třídní fond.

Předem děkuji a těším se na setkání s vámi.