Naši chlapci z druhého stupně sehráli okrskové kolo fotbalového turnaje pořádaného fotbalovou asociací ČR. Utkali se s pěti soupeři, kterými byly základní školy z Červeného Kostelce, TGM Náchod, Komenského Náchod, Malecí a Krčín z Nového Města nad Metují.

fotbal podzim 2023

Z pěti utkání chlapci 2x vyhráli, 2x remizovali a utržili pouze jednu porážku. Náš výkon zdobila poctivá defenziva v čele s brankářem Dominikem Vernarem. V ofenzivní činnosti jsme za soupeři pokulhávali, avšak individuálním výkonem se směrem k soupeřovým brankám nejvýrazněji prosazoval Šimon Jakl ze 6. C, který byl se dvěma brankami nejlepší střelec týmu.

Naše výsledky ve vyrovnaném turnaji stačily na 4. místo. Blahopřejeme ŽS Krčín k postupu do krajského kola.