Blížící se Vánoce připomnělo ve čtvrtek 20. prosince v naší škole také vánoční zpívání. Děti 1. stupně si mohly přijít společně zazpívat hned po ránu před začátkem vyučování. V prostoru před třídami prvního stupně se jich sešlo opravdu hodně, společně zazněly vánoční koledy , ale i tradiční „Vánoce přicházejí“.

Děti tříd 2. stupně se sešly po první vyučovací hodině ve vánočně vyzdobených prostorách před sborovnou. Podobně jako třídám prvního stupně, zahrály paní učitelka Pavla Kubišová a její sbor šest vánočních písniček, přidaly se k nim i desítky dětí ze tříd druhého stupně a také vyučující a paní asistentky. Potěšilo nás, že se přidali i žáci obou devátých tříd. Zpívání k Vánocům a ke škole prostě patří, doufejme, že se ze společného zpívání stane tradice.