Na konci září se naše třída vydala do Deštného v Orlických horách na seznamovací pobyt.20180925 110627

 

Naše cesta začala před školou, kde jsme s radostným očekáváním naskočili do autobusu s cílem užít si pár dní mimo školu. Hned po příjezdu jsme prozkoumali okolí a využili přilehlého hřiště ke sportovním aktivitám. Největším lákadlem byla trampolína, kde někteří z nás zkoušeli akrobatické kousky. Po výborné večeři jsme si zahráli seznamovací hry a s paní učitelkou jsme si založili deníček "Pobyťáček", kam jsme si každý den večer zapsali, co jsme prožili.

 

Druhý den se na nás hned od rána smálo sluníčko, a tak jsme procházkou vyrazili na autobusovou zastávku pro našeho spolužáka, který přijel později. Poté jsme došli na sjezdovku Špičák, kde jsme hráli další hry. Na chatě nás čekal opět skvělý oběd, tak jsme doplnili energii. Po poledním klidu jsme se pořádně vyřádili na hřišti. Děvčata si připravila taneční vystoupení a chlapci trénovali své dovednosti na hřišti a trampolíně. K večeři jsme měli svíčkovou a dva naši spolužáci vytvořili nový rekord třídy v pojídání knedlíků. Snědli jich jedenáct. Večer jsme hráli bezva hru Boyard. Poté jsme doplnili náš deníček o spoustu dalších príma zážitků.

Poslední den jsme si po snídani zabalili, a když přijel autobus, věděli jsme, že náš společný pobyt už je u konce. Všem se nám tam moc líbilo a těšíme se na další pobyty.

Ráda bych poděkovala za spolupráci paní učitelce Kuhnové a paní asistentce Flouskové. Velké díky také patří provozovatelům chaty Anička, kteří se o nás perfektně po celou dobu pobytu starali.