1.-3.10 2018 Chata Anička, Deštné v Orlických horách

Dne 1. října jsme vyrazili do Orlických hor, kde jsme se měli jako třída lépe poznat.

6bseznamovak

Kolem 9:30 hodin jsme přijeli na místo. Po ubytování a vynikajícím obědu jsme si zahráli několik seznamovacích her, jako například IDENTITA, CO MÁME SPOLEČNÉ?, VYPÍNAČ a mnoho dalších. Také jsme prozkoumali okolí chaty. První večer jsme zakončili naprosto skvělými scénkami.

Druhý den jsme zahájili hrou SLEPOTA, při které jsme se museli spolehnout na pomoc kamarádů. Po skvělé snídani jsme šli procházkou do obchůdku „KE ZVONAŘI A HRNČÍŘCE“. Cestou nás provázela hra KLÍŠTĚ. Odpoledne následovaly hry PŘESKOČ, PODLEZ, MINUTOVÉ HRY a jiné. Po večeři jsme si vyměnili role při hře „Slepota“ a zažili dobrodružství v lese a zpěv písní za kytarového doprovodu jedné ze žákyň třídy.

Poslední den byl hodnotící. Připomínali jsme si aktivity, které nás sblížili a při kterých jsme poznávali nové kamarády.

Matyáš Bort, Jan Pelly