Ve čtvrtek 27. 2. 2020 se v Jaroměři konaly dva okresní turnaje dívek v basketbalu. Naši školu reprezentovaly dívky z 8. a 9. tříd v kategorii D IV a dívky z 6. a 7. tříd v kategorii D III.

Starší dívky bojovaly statečně. Zápasy byly vyrovnané. Nakonec se umístily na krásném druhém místě.

Dívky z 6. a 7. tříd nastoupily do utkání v plném nasazení, soupeřky porazily a turnaj jednoznačně vyhrály. Svou výhrou si zajistily postup do krajského kola, které se bude konat v Jičíně.

Všem dívkám, které naši školu reprezentovaly, děkujeme a mladším přejeme hodně štěstí v krajském kole!

V kategorii D IV naši školu reprezentovaly:

Kristýna Bachtíková, Nikola Hejzlarová, Nancy Grulichová, Michaela Fettersová, Kateřina Kubrtová, Karolína Michelová, Petra Němcová, Aneta Rohulánová, Bára Sodomková, Adéla Tylšová, Ema Vanclová a Elen Zlámalová.

V kategorii D III naši školu reprezentovaly:

Natálie Cvejnová, Kristýna Čtvrtečková, Michaela Krupičková, Lucie Jelenová, Kateřina Macková, Ema Nováková, Anna Paslerová, Sofie Piechová, Justýna Rejchrtová a Karolína Štěpánová.

Holky děkujemeJ!