Dne 24.10 2019 se uskutečnil XXI. Ročník Běhu do zámeckých schodů, který pořádá Déčko Náchod.

V kategorii A – žáků 4.-5. tříd, družstvo naší školy ve složení – E. Jirásková, K. Dostálová, N. Halajová, T. Řeháková, B. Čtvrtečková, M. Joch, A. Jakl, V. Pincák, D. Březina a J. Trnka obsadilo 2. místo. V kategorii B – žáků 6.-7. tříd jsme obsadili výborné 1. místo. Reprezentovali nás T. Hejsek, T. Janovský, V. Vančák, M. Flaška, V. Kitayev, S. Piechová. A. Tylšová, T. Šedivá, J. Rejchrtová, K. Čtvrtečková. V této kategorii se nám velmi dobře vedlo také v celkovém pořadí mezi jednotlivci. 1. místo obsadil Tobiáš Hejsek, 2. místo potom Sofie Piechová a Tomáš Janovský.

 

V kategorii C – žáků 8.-9. tříd se našim dětem nepodařilo probojovat mezi nejlepší. Za zmínku tak stojí alespoň výkon J. Vávrů, který obsadil celkové velmi pěkné 5. místo v kategorii.