Žáci 6. a 7. tříd naší školy se na konci března zúčastnili okresního finále v basketbale. Chlapci se utkali celkem se 4 soupeři. Obsadili konečné 3. místo, když se jim podařilo jednou zvítězit, jednou byli poraženi a dvakrát se svým soupeřem remizovali.

                Děvčata byla za svůj bojovný výkon odměněna celkovým vítězstvím v turnaji. Podařilo se jim třikrát zvítězit a pouze jednou remizovat. Jako vítězky okresního finále měla možnost startovat ve finále krajském. V přestávce mezi oběma turnaji děvčata pracovala na vylepšení svých basketbalových dovedností pod vedením pana Pavla Sodomky. Přes zjevné zlepšení to 4. dubna v Jičíně nestačilo ani na jednoho z našich soupeřů. Oba týmy, se kterými se naše děvčata utkala, měly ve svém středu zdatné basketbalistky. Pokud se náš tým dostal pod soupeřův koš, trápila ho nepřesná koncovka. Přesto věříme, že naše dívky získaly cenné zkušenosti a nakonec také pohár za 3. místo.