Vážení rodiče,

do učebního plánu tříd s rozšířenou výukou TV patří i zimní tréninkové soustředění. První z nich absolvují třídy 6.B, 7.A a 7.B na chatě Děštná ("Stavostrojská") v Deštném v OH, a to v termínu 7.-13.ledna 2018 (neděle-sobota). Protože je kurz součástí výuky TV (viz učební plán a "Dohoda mezi rodiči a školou"), děti se omlouvají jen z vážných důvodů. Cena pobytu včetně vleků a dopravy nepřesáhne částku 3.600Kč.

Budeme vybírat zálohu na pobyt 2.000Kč do pátku 1.prosince 2017, doplatek 1.600Kč následně do 22.prosince 2017. Výcvik děti absolvují na sjezdových lyžích nebo snowboardu a na běžkách. Běžecký set je možné ve škole zapůjčit za 120Kč.

Veškeré potřebné dokumenty k odevzdání je možné si stáhnout na našich webových stránkách v sekci "Ke stažení" - Sportovní dokumenty.