Itálie – Aprica 10.-15.3.2017

     Po dvou letech jsme se vrátili do našeho osvědčeného střediska Aprica v Itálii, 1000km od domova. Tentokrát bylo ubytování v jiném hotelu, ale jen o 50m vedle (o 50m blíže ke kabinceJ ). Jídla bylo dost, takže pouze někteří museli ukojit svůj nekonečný hlad a žízeň v italských „potravinách“. Cesta tam byla dlouhá, ale nezlomila nás. Sobotní lyžování bylo sice náročnější kvůli zmrzlejším sjezdovkám a omezení kvůli regionálním italským závodům, ale další dny to již bylo na skvělé úrovni-málo lidí, sluníčko, pohoda na lehátku a do toho zajímavé přejezdy mezi sjezdovkami. Celkově dobrá nálada, spokojenost se službami a pohodové lyžování mluví pro opakování této akce co nejdříve. Celková únava napomohla tomu, že jsme ulehali spánkem spravedlivých a cestu zpátky jsme spolkli jak sklenici vodyJ