Deštné v Orlických horách 25.2.-3.3. 2017

     Na přelomu února a března jsme se vypravili na naši tradiční lyžařskou základnu-chata Deštná. Přes původní obavy z počasí se na nás usmálo i sluníčko a v dešti jsme lyžovat nemuseli. Sněhu bylo po dešti z předchozího týdne stále ještě dost. Došlo i na lumpárny ve snowparku, kde si někteří vyzkoušeli pár triků a zůstali při tom celí a nezlomeníJ Snowborďáci se naučili základy na sjezdovce na „Na Špičáku“, a mohli tak na „Martě 2“ ukázat v náročnějších podmínkách, jak se jim daří. Lyžníci si vyzkoušeli pár nových věcí na červené sjezdovce, kde byli lepší podmínky pro sjezd a odvážlivci si zkusili i „černou“. A protože nám vařili tradičně moc dobře a hodně, tak nebyl hlad. Také jsme se šli jeden večer podívat na přednášku o pravěku, kde bylo spousta praktických ukázek a předmětů. Dívky zaujal především přednášející, který měl na sobě dobové ošacení. Takže lovu a horám ZDAR!