AKTUÁLNÍ INFORMACE K ZÁPISŮM K POVINNÉ ŠKOLNÍ DOCHÁZCE

Zápis budou probíhat od 2. do 9. dubna 2020 bez osobní přítomnosti dětí

1. ve škole.
  2. Žádosti o přijetí k základnímu vzdělávání budou podávány bez osobní přítomnosti zákonného zástupce ve škole následujícími způsoby:
  • do datové schránky školy,
  • e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. s uznávaným elektronickým podpisem (nelze poslat jen prostý e-mail),
  • poštou - ZŠ Náchod – Plhov, Příkopy 1186, 54701 Náchod
  • vhozením do schránky školy (vlevo vedle hlavního vchodu do školy.)
  1. Po doručení žádosti škola zašle zákonnému zástupci na e-mailovou adresu (telefonní číslo) přidělené registrační číslo, pod kterým bude zveřejněn výsledek přijímacího řízení v případě vyhovění žádosti. Rozhodnutí o nevyhovění žádosti bude doručováno v souladu se správním řádem.
  2. Datum podané žádosti nemá vliv na rozhodnutí ředitelky/ředitele školy.
  3. Žádost je možné stáhnout z webových stránek škol a z webových stránek města Náchoda. Pokud nemá zákonný zástupce přístup k internetu, popř. nemá možnost si žádost vytisknout, může si ji vyzvednout v úterý 7. dubna 2020  od 8. do 17. hod. ve škole.
  4. Po ukončení mimořádných opatření školy uspořádají setkání se zapsanými dětmi zaměřené na seznámení se s prostředím školy, vzdělávacím programem, učiteli
    a prostory školy.

Mgr. Vladimír Honzů, ředitel školy