+420 491 427 252    |  Domů   |   Login   |   Pošta   |   Známky

Školní bufet

           K 31. prosinci 2016 ukončila nájemkyně školního bufetu paní Hubková činnost tohoto zařízení. Důvodem byla zejména skutečnost, že je velmi složité vyhovět normám, které stanovuje „pamlsková“ vyhláška ministerstva školství pro prodej potravin v budovách základních škol.

Zároveň skončila i činnost paní Hubkové, která spolu s bufetem pracovala jako recepční. Zapisovala a uváděla návštěvy, předávala informace, dohlížela na to, aby se do budovy nedostal nikdo, kdo do školy nepatří. V současnosti hledáme způsob, jak místo recepční obsadit. Pro školu je to složité zejména z důvodů finančních.

Vedení školy spolu s vedoucí školní jídelny prověřuje možnosti, jak zajišťovat snídaně nebo svačiny pro žáky v rámci provozu školní jídelny. Žáky i rodiče budeme informovat, zda a popř. jakým způsobem by prodej snídaní a svačin probíhal.

                                                                                              Vladimír Honzů

2016 © Copyright Základní škola Náchod - Plhov | Všechna práva vyhrazena | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | Tvorba: GLIPS | Mapa stránek