+420 491 427 252    |  Domů   |   Login   |   Pošta   |   Známky

Dobrovolník z Německa Niklas Dangelmaier

16. září jsme na naší škole přivítali nového dobrovolníka. Jmenuje se Niklas Dangelmaier a pochází z města Schwäbisch Gmünd, které leží v německé spolkové zemi Bádensko-Württembersko.

Niklas se hned v dalším týdnu zúčastnil cyklistického kurzu společně s 6. a 7. třídami.

Poslední týden v září probíhalo seznamování Niklase a žáků v rámci jazykové výuky. Niklas se s pomocí velmi pěkně připravené prezentace dětem představil.

Těšíme se na další spolupráci s Niklasem v dalších měsících a věříme, že tato spolupráce bude jako každý rok oboustranně přínosná.

2016 © Copyright Základní škola Náchod - Plhov | Všechna práva vyhrazena | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | Tvorba: GLIPS | Mapa stránek