+420 491 427 252    |  Domů   |   Login   |   Pošta   |   Známky

Zdravá školní jídelna

           Na konci června obdržela školní jídelna ZŠ Náchod – Plhov ocenění „Zdravá školní jídelna“. Do rukou vedoucí školní jídelny Alice Přibylové a ředitele školy ho předali odborní garanti tohoto projektu, zástupci krajské hygienické stanice.

Do soutěže jsme se přihlásili před necelým rokem a pro získání titulu jsme opakovaně museli obstát v hodnocení skladby jídelníčku, plnění potravinového koše. Za myšlenkou stát se opravdu zdravou jídelnou stojí vedoucí jídelny Alice Přibylová a s pomocí zaměstnanců kuchyně se jídelna proměňuje.

2016 © Copyright Základní škola Náchod - Plhov | Všechna práva vyhrazena | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | Tvorba: GLIPS | Mapa stránek