+420 491 427 252    |  Domů   |   Login   |   Pošta   |   Známky

Zveme žáky 5. tříd do 6. třídy na Plhov

Vážení rodiče, žáci 5. tříd

V současné době řešíme podobu 6. tříd pro školní rok 2016 – 2017. Otevřeme dvě 6. třídy a rádi žáky škol z Babí, Bělovse, Starého Města Dolní Radechové přivítáme.

Přijměte nabídku naší plhovské školy. Nabízíme moderní školu, ve které najde uplatnění každá dívka a každý kluk.

Ve školní práci klademe důraz zejména na rozvoj čtenářské a matematické gramotnosti, na výuku cizích jazyků, na sport, na vytvoření spolupracujících třídních kolektivů. Tradičně nabízíme program rozšířené výuky tělesné výchovy. Žáci mají v rozvrhu 5 hodin tělesné výchovy, do učebního plánu patří i podzimní a zimní sportovní kurzy. Testy do sportovní třídy proběhnou 12. 4. 2016.

Pokud máte zájem se stát žákem plhovské školy, ozvěte se nám co nejdříve.

Vladimír Honzů, ředitel školy www.zsplhov.cz

491427252, 731167 465

2016 © Copyright Základní škola Náchod - Plhov | Všechna práva vyhrazena | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | Tvorba: GLIPS | Mapa stránek