+420 491 427 252    |  Domů   |   Login   |   Pošta   |   Známky

Zveme žáky 5. tříd do 6. třídy na Plhov

Vážení rodiče, žáci 5. tříd

V současné době řešíme podobu 6. tříd pro školní rok 2016 – 2017. Otevřeme dvě 6. třídy a rádi žáky škol z Babí, Bělovse, Starého Města Dolní Radechové přivítáme.

Přijměte nabídku naší plhovské školy. Nabízíme moderní školu, ve které najde uplatnění každá dívka a každý kluk.

Ve školní práci klademe důraz zejména na rozvoj čtenářské a matematické gramotnosti, na výuku cizích jazyků, na sport, na vytvoření spolupracujících třídních kolektivů. Tradičně nabízíme program rozšířené výuky tělesné výchovy. Žáci mají v rozvrhu 5 hodin tělesné výchovy, do učebního plánu patří i podzimní a zimní sportovní kurzy. Testy do sportovní třídy proběhnou 12. 4. 2016.

Pokud máte zájem se stát žákem plhovské školy, ozvěte se nám co nejdříve.

Vladimír Honzů, ředitel školy www.zsplhov.cz

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

491427252, 731167 465

2016 © Copyright Základní škola Náchod - Plhov | Všechna práva vyhrazena | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | Tvorba: GLIPS | Mapa stránek